Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație de crestere a copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație de crestere a copilului

Buna seara, sunt în clasa a 11-a însărcinată, am 18 ani și în semestrul al 2-lea m.am transferat de la liceu la seral -mai primesc indemnizatie de crestere a copilului???
Am vorbit la primarie și le-am povestit și lor și mi-au zis ca dacă m.am mutat la seral nu mai pot sa iau
Nu mai știu
Intrebati la AJPIS - Agenția Județeană pentru Plăți și Inspecție Socială /ANPIS - Agenția Națională pentru Plăți și Inspecție Socială .
Cornel Vasile, Consilier juridic
Puteți sa îmi lăsați numărul dumneavoastră de telefon ca vreau sa va întreb mai multe sau vi-l las eu