avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație de crestere a copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație de crestere a copilului

Buna seara, sunt în clasa a 11-a însărcinată, am 18 ani și în semestrul al 2-lea m.am transferat de la liceu la seral -mai primesc indemnizatie de crestere a copilului???
Cel mai recent răspuns: Paie mihaela , utilizator 12:49, 9 Aprilie 2019
Am vorbit la primarie și le-am povestit și lor și mi-au zis ca dacă m.am mutat la seral nu mai pot sa iau
Nu mai știu
Intrebati la AJPIS - Agenția Județeană pentru Plăți și Inspecție Socială /ANPIS - Agenția Națională pentru Plăți și Inspecție Socială .
Ultima modificare: Marți, 9 Aprilie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic
Puteți sa îmi lăsați numărul dumneavoastră de telefon ca vreau sa va întreb mai multe sau vi-l las eu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In legatura cu acordarea indemnizatiei de crestere a copilului simonabaciu simonabaciu sunt eleva la seral progresiv la zi,si am depus cerere pentru acordarea indemnizatiei,si mi s-a respins pe motiv ca sunt seralista!de ce?in lege nu ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil becherescu.alina@gmail.com becherescu.alina@gmail.com Buna ziua, ma intereseaza daca perioada de stundentie in Anglia la o facultate de stat poate constitui vechime . Este vorba de o stundenta care de la 1 iunie ... (vezi toată discuția)
Dosar indemnizatie crestere copil respins Theoane Theoane avocatnet.ro EXPLICĂM LEGISLAȚIA Acest site folosește cookies. Informații aici MESAJE TRIMISE TOATE CONSULTANTA JURIDICA, AVOCAT 19:37, ... (vezi toată discuția)