Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Tichete cadou
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Tichete cadou

Buna ziua.
Va rog, sa-mi spuneti care este varsta maxima pentru copii in vederea acordarii tichetelor cadou.
De asemenea, daca un parinte are in grija 2 copii: unul este copilul sau natural, iar celalt este copilul sotiei din alta casatorie, primeste tichete cadou pentru ambii copii?
Multumesc!
Tichete cadou se pot oferi maxim 150 lei de persoana angajata deductibil pentru o ocazie (8 martie, 1 iunie, craciun, paste) indiferent de numarul de copii.