Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contributii salariul
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contributii salariul

Ce contributii salariale trebuiesc platite de profesorii angajai cu ora pe baza de CIM ?Mentionez ca o parte din ei sunt pensionari si o parte sunt angajati cu norma intreaga la alte scoli.
platesc aceleasi contributii , doar nu beneficiaza de deducere.