Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am nevoie de un avocat bun si corect pe dreptul muncii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am nevoie de un avocat bun si corect pe dreptul muncii intr-un caz de hartuire si incalcare a drepturilor

Va rog cine este disponibil pentru consultanta.
Alegeți un consultant din lista de profiluri.
Pe Forum nu se fac recomandari.
Puteti alege dvs din lista consultantilor - avocati inscrisi
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania de pe site-ul UNBR.

[ link extern ]