Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Soțul a luat din seif, fără știrea mea, banii de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Soțul a luat din seif, fără știrea mea, banii de la nuntă și o sumă care aparținea mamei mele. Vreau să divorțăm, dar cum procedez ca să recuperez banii?

Buna ziua ,am si eu o intrebare am avut banii de la nunta+plus banii de pe un imprumut ai mamei in casa intr-un seif si sotul fara stirea mea i-a luat ...Vreau sa divortam dar vreau sa imi recuperez banii pe care i-a luat cum procedez ?
Puteti contacta un avocat, insa sa fie clar ca trebuie sa dovediti cele sustinute mai sus. Fara dovezi, slabe sanse.
Ok multumesc frumos pentru raspunsuri