Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... CAM in constructii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

CAM in constructii

Buna dimineata,

Contributia asiguratorie de munca pt domeniul constructiilor revine la 2.25 % in loc de 0.33% ?Adica ar trebuii sa depun rectificative la 112 din ianuarie? si sa platesc diferenta rezultata?
Multumesc
...da....si pentru februarie....