Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Plata contributie CAM
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Plata contributie CAM

Avand in vedere ca la data de 16.04.2019 s-a modificat declaratia 112 pentru sectorul constructii si trebuiesc facute rectificative pentru lunile ianuarie si februarie as vrea sa stiu in ce cont se vor plati diferentele de CAM in constructii.
george-neagu, moderator