avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 835 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Plata contributie CAM
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Plata contributie CAM

Avand in vedere ca la data de 16.04.2019 s-a modificat declaratia 112 pentru sectorul constructii si trebuiesc facute rectificative pentru lunile ianuarie si februarie as vrea sa stiu in ce cont se vor plati diferentele de CAM in constructii.
Ultima modificare: Marți, 23 Aprilie 2019
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Inregistrare coasigurat CarmenCris CarmenCris Buna ziua, Vreau sa stiu daca sotul meu poate fi inregistrat ca si coasigurat reatroactiv. O sa fiu mai explicita. Am depus la serviciu actele necesare dupa ... (vezi toată discuția)
Cam in constructii ionela11 ionela11 Buna dimineata, Contributia asiguratorie de munca pt domeniul constructiilor revine la 2.25 % in loc de 0.33% ?Adica ar trebuii sa depun rectificative la ... (vezi toată discuția)
Declaratia 112 pentru diferente salarii din 2011 str8 str8 Buna. Doresc sa stiu cine are obligatia intocmirii declaratiei 112, serviciul financiar sau resurse umane (cel care gestioneaza programul de salarii, face ... (vezi toată discuția)