avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri certificat traduceri autorizate
Discuție deschisă în Traduceri

certificat traduceri autorizate

Buna ziua
as dori sa stiu daca mai exista si alte centre de certificare in Bucuresti, in afara celor care organizeaza examene in lunile martie si octombrie. as vrea sa nu astept atat de mult.
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Cel mai recent răspuns: AlexandraIoanaO , utilizator 10:16, 6 Mai 2019
testarile pentru traducatori autorizati sunt doar cele organizate de ministerul culturii. puteti verifica pe site.
ok! va multumesc pentru raspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procedura necesarã pentru a deveni traducãtor autorizat terecote terecote Buna ziua ! Lucrez intr-o firma cu asociati italieni , vorbesc limba italiana foarte bine . De cateva ori pe an , am nevoie de un traducator autorizat , care ... (vezi toată discuția)
Atestat traducator matilda2010 matilda2010 obtinere atestat traducator Am terminat Facultatea de Cibernetica Economica la ASE Bucuresti , unde am facut 2 ani limba engleza si Facultatea de Limba si ... (vezi toată discuția)
Cum as putea obtine certificatul de traducator neautorizat? SophieM SophieM Buna ziua, Incerc sa aflu cum as putea sa obtin certificatul de traducator eliberat de Ministerul Culturii, dar nu reusesc sa gasesc nimic concret. Toate ... (vezi toată discuția)