Forum Discuţii juridice Traduceri certificat traduceri autorizate
Discuție deschisă în Traduceri

certificat traduceri autorizate

Buna ziua
as dori sa stiu daca mai exista si alte centre de certificare in Bucuresti, in afara celor care organizeaza examene in lunile martie si octombrie. as vrea sa nu astept atat de mult.
Va multumesc anticipat pentru raspuns
testarile pentru traducatori autorizati sunt doar cele organizate de ministerul culturii. puteti verifica pe site.
ok! va multumesc pentru raspuns!