Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... registru de zilieri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

registru de zilieri

se mai depune registrul de zileri la itm, avand in vedere ca art.8 din legea zilierilor a fost modificat? in sensul ca a fost abrogat alin(2) prin care beneficiarul era obligat sa depuna pana cel tarziu la data de 5 a fiecarei luni, registrul de evidenta a zilierilor continand inscrierile din luna precedenta.
Mai bine întrebați la ITM/ Inspecția Muncii, având în vedere noile modificari.