Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Facilitate persoana cu handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Facilitate persoana cu handicap

Buna ziua!
O persoana cu handicap are voie sa parcheze autoturismul de serviciu in locurile special amenajate?
As dori sa stiu legea daca se poate.
Multumesc!
Mihai.B, utilizator
Pentru completa si corecta dv informare studiati disp L nr 448/2006 republicata