Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Distanta legala între fosa de racordare la scurgere ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Distanta legala între fosa de racordare la scurgere și fantana

Bună ziua! M-ar interesa la ce distanta de fântână mea cu apa potabila poate să-și facă vecinul un cămin (o groapa) prin care se leagă la rețeaua publica de canalizare
Am facut sesizare la Primarie si au spus verbal că se va schimba locația căminul până la punerea în funcțiune (la racordare). Aștept și răspunsul în scris și modificarea. Vă mulțumesc mult!