Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... cod cor consilier juridic
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

cod cor consilier juridic

buna ziua,
am o problema : recent am absolvit facultatea de drept si seful meu vrea sa ma incadreze consilier juridic.B-)
toate bune pana aici, am facut actul aditional +copii documente si le-am depus la itm.eu am trecut in actul aditional codul cor 242102 si aseara am vazut in revisal ca pt codul asta apare juristconsul :Osi pt consilier juridic apare 242103 :sorry:
care e corect ? :sorry:
cod cor 242103 evident
nu mai exista profesia de "juristconsult" de la adoptarea legii consilierului juridic 514/2003

Consilier juridic
consilier juridic
:thumbdown: :oops: Ar trebui anuntati cei de la revisal si corul de pe rubinian scos ca arata numai tampenii ..

Multumesc frumos pt raspuns=D>
Recomand incadrarea pe post de consilier juridic. Oricum sunt suficiente confuzii inca.