Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta calcul pensie de la Tractorul, Brasov
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta calcul pensie de la Tractorul, Brasov

Bună ziua, vă rog să îmi spuneți de unde pot scoate adeverințele necesare pensionarii-grupa a II - a,sporuri-având în vedere ca am lucrat la Tractorul Brașov și uzina s-a desființat. Mulțumesc.
george-neagu, moderator
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
Pentru adeverinta de la fabrica Tractorul Braşov adresati-va la Archivit SRL – Popeşti Leordeni .

[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Doresc o adeverință de grupa de la Tractorul unde ma adresez astept o adresa de mail multumesc
In link-ul de mai sus , aveti postat tot ce va trebuie.