avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta calcul pensie de la Tractorul, Brasov
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta calcul pensie de la Tractorul, Brasov

Bună ziua, vă rog să îmi spuneți de unde pot scoate adeverințele necesare pensionarii-grupa a II - a,sporuri-având în vedere ca am lucrat la Tractorul Brașov și uzina s-a desființat. Mulțumesc.
Ultima modificare: Luni, 19 August 2019
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:29, 18 Martie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pentru adeverinta de la fabrica Tractorul Braşov adresati-va la Archivit SRL – Popeşti Leordeni .

[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 19 August 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic
Doresc o adeverință de grupa de la Tractorul unde ma adresez astept o adresa de mail multumesc
In link-ul de mai sus , aveti postat tot ce va trebuie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am lucrat la uzina tractorul brasov in perioada 1980-1995 ... AdyTractorul AdyTractorul Buna ziua, am lucrat la uzina Tractorul Brasov in perioada 1980-1995 ca electrician montator masini unelte si agregate.Am dreptul la grupa? Multumesc anticipat. (vezi toată discuția)
Bună ziua am lucrat la uzina tractorul brașov în perioada ... Baciu Virginia Baciu Virginia Bună ziua am lucrat la Uzina Tractorul Brașov în perioada 1981-1983 că frezor.Cum pot să obțin o adeverință cu perioada lucrată.Am lucrat la o ... (vezi toată discuția)
Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)