Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Distanta minima parcare fata de constructie cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Distanta minima parcare fata de constructie cu apartamente de locuit

Buna ziua,

Care este distanta minima intre parcare si ferestrele/ balconul unui ansamblu de locuit?
Buna ziua. Multumesc pentru raspuns. Intre timp am aflat definitia camerelor de locuit: dormitor sau sufragerie. Prin urmare, parcarea care se afla 1 m distanta de balconul care are intrare in bucatarie, nu se incadreaza la camera de locuit... prin urmare pot manca linistita cu noxele in farfurie :).