Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... SIPP - lucrator desemnat
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

SIPP - lucrator desemnat

As doriu sa stiu daca intr-o societate poate exista in acelasi timp SIPP si lucratori desemnati sau sunt doua forme diferite de organizare a activitatii de SSM
Vedeti mesaajul utilizatorului din 17 septembrie. Era un raspuns la afirmatiile acestuia.