Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Societate civila medicala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Societate civila medicala

Buna ziua! Am impreuna cu sotul o societate civila medicala cu procent 50 % si 50 %. Doresc sa modific acest procent in favoarea mea deoarece sotul este angajat si la stat. Cum as putea modifica asta in Statut?
Multumesc!
george-neagu, moderator
Prin schimbarea actului constitutiv al societatii ...