Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recunoasterea studiilor in strainatate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recunoasterea studiilor in strainatate

Fica mea a terminat facultatea de drept in Costa Rica la Universitate de Stat Costa Rica.
Cineva poate sa imi spuna ce trebuie sa fac pentru ai fii recunoscuta diploma in Romania?
Va multumesc.
Trebuie sa se adreseze Centrului Național de Recunoaștere și Echivalare a Diplomelor (CNRED) din cadrul Ministerului Educaţiei Naționale.

[ link extern ]
multumesc.