Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma ingrijiri medicale la domiciliu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma ingrijiri medicale la domiciliu

Buna ziua , va rog sa imi comunicati care sunt pasii pentru infiintarea unei astfel de firme, sunt aceiasi ca la o firma normala sau sunt conditii suplimentare? Avizarea unui cabinet (necesar pentru aplicarea la colaborare cu cnas) se face inainte sau dupa infiintare firma? Multumesc!
albertmircea, utilizator
Pentru autorizatii vedeti aceste link-uri:
[ link extern ] /

[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Aceste autorizatii inteleg ca trebuiesc luate dupa ce se infiinteaza firma , la infiintare sunt exact aceleasi proceduri ca la un SRL normal ?
Putin ajutor va rog ?