Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Baza de date firme romanesti
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Baza de date firme romanesti

Buna ziua,

As vrea sa stiu de unde obtin site-uri precum listafirme.ro informatii despre firmele din Romania precum numar de angajati, cifra de afaceri, profit, adresa?
De unde isi construiesc baza de date? Se poate sa imi spuneti unde as putea gasi aceste informatii?

Multumesc anticipat!
george-neagu, moderator
ministerul de finante
[ link extern ]
Nu se poate accesa baza de date cu toate firmele despre care vorbeam.
Pe TPsoft ai baza de date pentru firme [ link extern ] /