Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa pensie

Am lucrat in Uzina Metalurgică NEFERAL 13ani si nu am primit grupa,foști colegi au ieșit la pensie cu grupa întâi,fabrica este în insolventa,administratorul judiciar al companiei NEFERAL a zis să-i dau în judecată,ce pot face?Am 62 ani împliniți
Ati depus o solicitare scrisa, in acest sens, la administratorul judiciar al companiei ?
Solicitati in scris (prin posta cu confirmare de primire) emiterea unei adeverinte conform anexei 14 la HG nr. 257/ 2011 cu modificarile si completarile ulterioare.