Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Decizie asociat unic infiintare \\srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Decizie asociat unic infiintare srl

Buna seara,
Ma puteti ajuta cu un model de decizie asociat unic pentru infiintare SRL? Asociatul este persoana juridica straina si as vrea sa ma asigur ca decizia cuprinde toate elementele cerute de ORC pentru a evita ingreunarea finalizarii dosarului.
Multumesc!
camiha, utilizator
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţii în nume colectiv, in comandită simplă şi cu răspundere limitată
[ link extern ]