Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN leasing operational imobiliar?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN leasing operational imobiliar?

Aveti idee unde as putea incadra activitatea de leasing operational imobiliar?
Multumesc,
Cod 7740 Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare)
Pai.... e leasing operational......nu financiar.... si e imobil....deci e tangibil.
Nu cred ca se incadreaza acolo!