Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale plan afaceri/studiu fezabilitate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

plan afaceri/studiu fezabilitate

Buna
Am o societate prestatoare de servicii si daca poate cineva sa ma ajute cu un studiu de fezabilitatte/plan afaceri in format word. Am nevoie pt. ca incerc s primesc un ajutor de minimis de la finante sa iesim cumva din nenorocita asta de criza
Multumesc
De curiozitate, ati reusit ceva?
Eu caut pe cineva care sa il faca, platesc. Unde pot gasi o firma care sa faca un studiu de fezabilitate pentru o primarie, pentru constructia unui dispensar intr-o comuna.

Multumesc.
www.google.com
Daca am ajuns aici... cred ca deja am fost pe google.com. Chiar de acolo vin.
Am trimis mail la toti care erau si pe google.