Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia unica 2020
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia unica 2020

Cum pot obtine declaratia unca 2020 ca sa-l trimit online?
george-neagu, moderator
Declaratia unica (DU) cu venitul realizat in 2019 si estimat pentru 2020 nu a fost publicata inca pe saitul ANAF.

Deci, nu se poate depune inca. Termenul este 16.03.2020 (15 este duminica).