Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... REVISAL - concediu fara plata
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

REVISAL - concediu fara plata

Buna ziua.

va rog sa-mi spuneti ce solutie am pentru remedierea urmatoarei situatii:
Un salariat solicita concediu fara plata pentru perioada 04.06.2018 - 04.09.2019, iar ulterior anunta telefonic ca doreste prelungirea acestui concediu pana la data de 15.01.2020.
Am operat in REVISAL suspendarea CIM pentru perioada 04.06.2018-04.09.2019, in data de 04.06.2018. Dupa aceasta data nu am mai facut pana astazi nicio modificare in REVISAL pe acest contract.
Acum, in REVISAL nu imi permite sa fac nicio modificare pe acest contract:
-din fereastra CONTRACTE->SUSPENDARE -> CORECTIE INCETARE - nu imi apare in lista acest contract,
-din fereastra CONTRACTE->SUSPENDARE -> CORECTIE - imi apre contractul, dar daca apas "Continuare" , ma scoate din REVISAL

Cum pot sa corectez aceasta situatie?

Multumesc anticipat!
Incercati cu "modificare ".
apasarea butoanelor "Incetare"/"Corectie"/"Modificare"/"Anulare" din caseta Suspendare, ma scoate din aplicatia REVISAL.....