avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 281 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Cum vom reactiona dupa alegerea presedintelui?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Cum vom reactiona dupa alegerea presedintelui?

Mai sunt doar cateva ore pana cand vor fi date public estimarile din sondaje.
Fac un apel catre toti membrii forumului care au discutat aici, sustinand pe unul sau pe altul dintre candidati, sa adopteze o atitudine se sportivitate.
Am participat la un exercitiu democratic si ne-am exprimat parerea si poate convingerile noastre politice.
Va propun sa nu ne reprosam unul altuia, aici, pe forum, peste o zi sau o luna ca cei care vor conduce tara vor face acest lucru mai bine sau mai putin bine.
Sa discutam, sa comentam actiunile politice ale oamenilor politici, atat cat ne vor permite administratorii acestui forul, fara sa ne criticam intre noi.
Ce parere aveti? Sunteti deacord?
Cel mai recent răspuns: Pink_Martini , utilizator 21:46, 9 Decembrie 2009
romania inedit a scris:

Romanii din diaspora este evident ca voteaza cu Base !


Normal, pentru ca nu sunt infectati cu antene si irealitate.
Eu chiar ca nu mai inteleg nimic.....de ce nu este si la noi nimic clar? Ce lupta stransa!
La fel ca si pana acum: fiecare cu fiecare ;)
Sa vedem de la anul, ce drumuri vom mai repara, ce fel de borduri se potrivesc , cati M sau (hai) KM din autostrada Transilvania se vor finaliza s.a.m.d.p

Sa traim bine ! Noi, ca ei oricum traiesc

O seara buna oameni buni
Mie chiar mi-e mila de persoanele care au sarbatorit aseara cu sampanie alegerea lui Mircea Geoana ca presedinte al Romanie de catre institutele de sondare ale opiniei publice !

Azi dimineata vazui cate sticle au golit si aflai cat de tare au chefuit .

In seara asta chefuiesc si se veselesc astia de la PDL !
seara la culcare un presedinte dimineata la sculare alt presedinte.:D

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cu cine votati ? Costinel Burca Costinel Burca Pentru ca topicul cu cine ati votat a fost admis , inseamna ca si topicul cu cine votati este permis . ... (vezi toată discuția)
Unde fugim de alegerile astea? Ana-Maria  Dutescu Ana-Maria Dutescu Doamne, de ce m-ai pedepsit sa ma nasc in Romania? La 20 de ani de la caderea ceausismului astept cu interes caderea basescismului, am ajuns sa-l vad pe ... (vezi toată discuția)
Cu cine ati votat? lilicrin lilicrin Stiu ca votul este secret, dar haideti sa facem un mic sondaj si o adunare sa vedem, dupa parerea forumului AvocatNet, cine ne va fi presedinte in urmatorii 5 ... (vezi toată discuția)