Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Examen licenta
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Examen licenta

Buna seara! Sunt absolvent al Fac. Stiinte Juridice si Administrative, licentiat in Adminstratie Publica si doresc sa stiu daca pot sa sustin un nou examen de licenta, dar pe specialzare Drept. Daca este posibil acest lucru care sunt conditiile si pasii de urmat? Va multumesc anticipat pentru raspuns!
Cred ca voi fi nevoit sa urmez cursurile Fac. de Drept.
Asa cred si eu dar intrebati la Fac.de Drept daca se pot echivala unele materii ce deja le.ati facut la cealaltă fac., daca exista materii comune...