avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 729 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vechime muncă
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vechime muncă

Caut firmă ptr.obținerea vechimea și grupa de muncă ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:36, 19 Ianuarie 2020
Detaliati problema dvs ...
Doresc să scot vechimea și grupa de muncă de la uzina 2 Brașov unde am lucrat în anul 20-01-1978.

Cornel Vasile a scris:

Detaliati problema dvs ...

Doresc să scot vechimea și grupa de muncă de la uzina 2 Brașov unde am lucrat în anul 20-01-1978.

Cornel Vasile a scris:

Detaliati problema dvs ...

„Uzina nr.2 Brașov” in 1998, a devenit societate comercială pe acțiuni, cu capital integral de stat, luând denumirea de SC CARFIL SA Brașov (filiala Companiei Naționale ROMARM - S.A. București)
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare carte muncă. Arsene Nicolae Arsene Nicolae Am lucrat în Brașov la uzina 2 muncitor necalificat în anul 1978pîna în 1979 .rog sami spuneți dacă puteți scoate actele necesare? (vezi toată discuția)
Buna ziua, domnule avocat, va rog foarte mult sa-mi spuneti daca ... COSTICA DALBAN COSTICA DALBAN Buna ziua, Domnule avocat, Va rog foarte mult sa-mi spuneti daca dumneavoastra ma puteti ajuta, in vederea obtinerii adeverintei pentru dobandirea GRUPEI de ... (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca cirnu72 cirnu72 Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ? (vezi toată discuția)