Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vechime muncă
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vechime muncă

Caut firmă ptr.obținerea vechimea și grupa de muncă ?
Detaliati problema dvs ...
Doresc să scot vechimea și grupa de muncă de la uzina 2 Brașov unde am lucrat în anul 20-01-1978.

Cornel Vasile a scris:

Detaliati problema dvs ...

Doresc să scot vechimea și grupa de muncă de la uzina 2 Brașov unde am lucrat în anul 20-01-1978.

Cornel Vasile a scris:

Detaliati problema dvs ...

„Uzina nr.2 Brașov” in 1998, a devenit societate comercială pe acțiuni, cu capital integral de stat, luând denumirea de SC CARFIL SA Brașov (filiala Companiei Naționale ROMARM - S.A. București)
[ link extern ] /