avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 206 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN

Buna ziua,

Am un site de publicitate online (bannere, text, popup,, etc...) gen AdBrite / Google AdWords (piata de anunturi). Si ma intereseaza ce obiect de activitate imi trebuie... ....
Cel mai recent răspuns: Precup Ioana , Avocat 14:40, 8 Decembrie 2009
7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate - obiect principal de activitate.

Ca activitati secundare pot fi trecute:
7312 - Servicii de reprezentare media;
7410 - Activitati de design specializat;
7420 - Activitati fotografice;
4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet;
5821 - Activitati de editare a jocurilor de calculator;
5829 - Activitati de editare a altor produse software;
etc.

Succes!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

cod caen pentru venituri admob in aplicatii mobile alinescoo alinescoo Va salut, acesta fiind primul meu post. Felicit toti userii acestui site, deoarece de aici am gasit raspunsuri la multe intrebari de-a lungul timpului. ... (vezi toată discuția)
Cod caen necesar pentru vanzarea aplicatiilor software pe google play / app store 1Cosmin 1Cosmin Buna ziua, Voi incepe sa vand aplicatii software pe Google Play si App Store si nu stiu daca codurile mele CAEN pe care le-am activat sunt bune pentru ceea ... (vezi toată discuția)
Cod caen pentru vanzare publicitate pe website Roxana Ana Cernat Roxana Ana Cernat Buna ziua! Sunt PFA si am un magazin online (4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet). Pentru a vinde spatiu ... (vezi toată discuția)