Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN

Buna ziua,

Am un site de publicitate online (bannere, text, popup,, etc...) gen AdBrite / Google AdWords (piata de anunturi). Si ma intereseaza ce obiect de activitate imi trebuie... ....
7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate - obiect principal de activitate.

Ca activitati secundare pot fi trecute:
7312 - Servicii de reprezentare media;
7410 - Activitati de design specializat;
7420 - Activitati fotografice;
4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet;
5821 - Activitati de editare a jocurilor de calculator;
5829 - Activitati de editare a altor produse software;
etc.

Succes!