Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj?

dupa divort la partaj sotul mia cedat dreptul lui la apartament neam casatorit din nou sotul mai are dreptul la partea de apartament cedata ?
Nu, e bunul dvs propriu, ati intrat cu un bun propriu in casatorie si asa ramane.