Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legislația muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legislația muncă

Dacă până azi nu am actul adițional semnat cu mărirea salariului minim care sunt pașii de urmat....unde pot sesiza și termenul a fost până pe 31 ianuarie?
Katalin13, utilizator
Sunteti angajat sau angajator? Explicati pe larg
Nici nu este nevoie de act aditional, ci doar de o decizie a angajatorului .. iar termenul nu este /nu a fost 31.01.2020 decat daca majorarea se facea cu 01.02.2020.