Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale VIZARE ANUALA A AUTORIZATIEI DE ALIMENTATIE PUBLICA
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

VIZARE ANUALA A AUTORIZATIEI DE ALIMENTATIE PUBLICA

ce inseamna mai exact suprafata totala restaurant ?
adica doar spatiu de servire clenti interior + terasa sau adaug si spatiile de depozitare, pregatire etc ?
alaturi de restaurant functioneaza si un hotel , solicit autorizare de functionare separat pt prestari servicii ?
Se includ si toate spatiile anexa ale restaurantului. Nominalizati prestarile de servicii pe care le efectuati pentru hotel si conditiile in care le prestati.