Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... am lucrat la IUDP Ionesti jud Db. si am nevoie de o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

am lucrat la IUDP Ionesti jud Db. si am nevoie de o adeverinta

Va rog din suflet sa ma ajutati
Incercati la Directia Regionala de Drumuri si Poduri Bucuresti
[ link extern ]

sau

Direcţia Judeţeană a Arhivelor Naţionale Dâmboviţa
Adresa: Str. Plutonier Diţescu Stan nr. 6, Târgovişte, cod 130015, jud. Dâmboviţa
Telefon: 0245/220.536, 0245/207.200/2307
Fax: 0245/220.536
E-mail: dambovita@arhivelenationale.ro