Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Pierdere permis auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Pierdere permis auto

Am pierdut permisul auto pot sa trimet pe cineva în România sa mi-l facă sunt în Italia și vreau sa știu dacă se poate sa trimit pe alt cineva multumesc
Este necesar sa inchietai procura notariala prin care sa mandatati un tert sa desfasoare demersurile necesare la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Înmatriculări Vehicule.