Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Stabilire deducere personala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Stabilire deducere personala

Buna ziua,

M-ar interesa daca in cazul unui angajat care intr-o luna are cateva zile de concediu medical 09 de ingrijie copil bolnav se ia in considerare indemnizatia primita pentru acest tip de cm la calculul deducerii personale?
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Multumesc.