Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Adunarea generală anuală
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Adunarea generală anuală

În condițiile medicale actuale se mai pot organiza adunările generale anuale?
mira55 a scris:

Culmea este că s-a re-reconvocat săptămâna viitoare... Chiar mi se pare total aberant.

Acea așa-zisă Adunare Generală o puteți anula n Instanță, deoarece orice adunare publică e interzisă și se poate da amendă șefilor Asociației de Proprietari, pentru că i-a scos forțat din imobilele lor pe proprietari - e stare de urgență, ca și cum ar fi război.