Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii cont premium
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

cont premium

Buna ziua. Am facut ieri plata pentru abonamentul premium o luna de zile, dar nu pot beneficia de facilitatile pachetului din motive necunoscute.
Am verificat si adresa de email cu care m-am inregistrat.. Va rog sa ma ajutati cu info. Multumesc!
Luați legătură cu firma care vă oferă aceste servicii, iar în cazul în care nu vi se rezolvă problema cu celeritate sesizați A.N.P.C.
Cred ca este vb. de serviciile oferite de acest site...asa ca, asteptati raspunsul unui administrator.

jurist2020 a scris:

Luați legătură cu firma care vă oferă aceste servicii, iar în cazul în care nu vi se rezolvă problema cu celeritate sesizați A.N.P.C.