Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Montare camera supraveghere
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Montare camera supraveghere

Bună ziua! Vreau să montez o camera de supraveghere la ușa apartamentului din bloc,ultimul etaj,am nevoie de acordul celor 2 locatari de pe palier pentru a monta camera,?Camera se montează pentru siguranța familiei.
Legiuitorul a dispus obligatii in cazul instalarii sistemelor de supraveghere in partea comuna de condominiu
Este necesar sa parcurgeti procedura legal prevazuta sa detineti acordul tuturor vecinilor si al asociatiei de proprietari acord exprimat in cadrul adunarii generale
Ce treabă are asociația și ceilalți locatari de la etejele inferioare,adică P,1.2.3 eu stau la 4 si am 2 vecini?Adunarea generală să suspendat în această perioadă de criză.
Florin. P, utilizator