Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Relatii de munca
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Relatii de munca

Am ca activitate restaurant , dupa teeminarea somajului tehnic stabilit pentru starea de urgenta , pot trimite in somaj o parte dintre angajati ?
Da, puteti trimite in somaj o parte dintre angajati.