Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Comisia persoanelor cu handicap sector 4
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Comisia persoanelor cu handicap sector 4

Am avut certificat de handicap grad mediu pe 24 luni pentru cataractă la revizuire mi-a spus că nu mă mai incadrez am dat acte de la doi medici oftalmologi diferiți mi sa spus să-i dau in judecată nu am bani de judecată vă rog să-mi spuneți ce să fac vă mulțumesc anticipat!
Justiția este singura instituție care poate face dreptate. Altă variantă decât apelarea la justiție nu există.

Nu se cere bani pentru a vă adresa instanței.
Cel mult, plătiți un avocat să va redacteze cererea de chemare în judecată. Știu ca la grad MEDIU primiți doar 60 lei pe lună indemnizație.
Dapix, utilizator