avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 622 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... I.T.P.
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

I.T.P.

În această perioadă îmi expiră ITP-ul. Deoarece trebuie să mă deplasez destul de mult în interesul serviciului, am nevoie de mașină.
Ce trebuie să menționez pe acea declarație pe propria răspundere pentru a mă putea deplasa la service fără a-mi crea probleme la un eventual control?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:41, 30 Martie 2020
Completati adeverinta necesara deplasarii justificand necesitatea efectuarii ITP

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deplasare 30km saptamana aceasta sambata Flor1an Flor1an Buna, Saptamana aceasta sambata ar trebui sa ma deplasez cu masina pentru 30 de km pentru a-l aduce pe tatal meu acasa. El este la casa de la tara si urma ... (vezi toată discuția)
Urgent Alexandra Ilie Alexandra Ilie Buna ziua Având in vedere noua ordonanta militară care va intra intra in vigoare in aceasta seara, așa dori sa ma lamuriti dacă fiecare salariat care ... (vezi toată discuția)
Deplasare liber profesionist rolandz rolandz Buna ziua,am și eu o întrebare privind deplasarea in interes profesional,eu fiind liber profesionist nu am o adeverința de la angajator și pot completa ... (vezi toată discuția)