Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... I.T.P.
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

I.T.P.

În această perioadă îmi expiră ITP-ul. Deoarece trebuie să mă deplasez destul de mult în interesul serviciului, am nevoie de mașină.
Ce trebuie să menționez pe acea declarație pe propria răspundere pentru a mă putea deplasa la service fără a-mi crea probleme la un eventual control?
Completati adeverinta necesara deplasarii justificand necesitatea efectuarii ITP