Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suspendare contract
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suspendare contract

Buna ziua, in Șomajul tehnic se suspenda contractul? Dar in concediu de zile libere cand sunt suspendate cursurile la școala?
Somajul tehnic suspenda c.i.m. ... Zilele libere platite , in baza Legii 19/2020,nu suspenda c.i.m.
Multumesc