Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Norme metodologice
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Norme metodologice

Buna ziua,

As dori daca puteti sa imi trimiteti normele metodologice din 07.04.2004 de aplicare a OUG 96/ 2003, deoarece nu le gasesc.

Va multumescX-(
Este vorba despre Hotararea de Guvern nr. 537 din 7 aprilie 2004 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor Ordonantei de urgenta a Guvernului nr. 96/2003 privind protectia maternitatii la locurile de munca, publicata in Monitorul Oficial nr. 378 din 29 aprilie 2004.

Consilier juridic,
Gabriela Pintea
Le gasiti aici:
[ link extern ]