Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... somaj tehnic stagiu de cotizare
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

somaj tehnic stagiu de cotizare

Buna seara!

Am un salariat care are 4 luni cu CIM.
In aceste conditii, poate sa beneficeze de acest somaj tehnic?

Va multumesc!
Acordarea somajul tehnic nu este conditionata de vechimea in munca a salariatului.
Va multumesc!