Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... ITP
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

ITP

In perioada starii de urgenta ce se intampla cu ITP-ul care expira ,pentru o masina pe firma si la care soferul este acasa pentru supravegherea copilului?
Masina va fi condusa la o statie ITP de alt sofer.
Autoritatea in drept a comunicat ca ITP nu se prelungeste
Drept masura firma detinatoare poate mandata alt angajat sa efectueze ITP