Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de prima inmatriculare (taxa de poluare)
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de prima inmatriculare (taxa de poluare)

Buna ziua,

As dori sa stiu daca exista o lege prin care persoanele cu handicap sunt exonerate de plata taxei de poluare auto.

Cu multumiri....
Eduard Szatmary.