Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca.

Buna ziua, am facut angajari fără concurs, pe durată determinată de 6 luni, potrivit Cap.III. Domeniul sanatatii, Anexa nr.1 Decretul Presedintelui Romaniei nr.195/2020 si va rog sa ma ajutati cu un model de contract individual de munca. multumesc.
Contract de muncă - model 2020
www.avocatnet.ro/articol_501...