Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Regim intrare in tara
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Regim intrare in tara

Buna ziua,

Avand in vedere incheierea starii de urgenta si inceperea starii de alerta si aparitia acestui vid procedural potrivit caruia exista un termen de 3 zile in care restrictiile nu pot fi aplicate, ce se intampla cu persoanele straine, care vin din zona rosie COVID si vor sa intre in Romania?

Multumesc!
camiha, utilizator