Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Certificat inregistrare straini
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Certificat inregistrare straini

buna ziua,
asi dori sa stiu ,daca se poate,documentele necesare obtinerii legitimatiei de sedere permanenta a unui cetatean italian care locuieste la aceeasi adresa de 20 ani;de pe internet nu reusesc sa gasesc ,iar la ORI nu se permite, inca ,intrarea
a fost ad.tor de firma,care acum nu mai functioneaza