Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Permis retinut pentru consum substanțe interzise
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Permis retinut pentru consum substanțe interzise

Acum o lună mi s-a retinut permisul de conducere fiind testat cu aparatul drug test si depistat cu k3t se recomanda analize de laborator iar amp la fel, sunt la prima abatere, voi rămâne fără permis? Mi se v a anula permisul? Ma voi duce la pușcărie? Mentionez ca a trecut deja o lună iar eu nu stiu inca nimic din partea lor .
Daca ati fi fost atent ce am scris ati fi înțeles ca ati primit răspunsul.
Puteti astepta si cativa ani, v-am spus sa depuneti diligente sa platiti dvs contravaloarea analizelor daca doriti celeritate. Pentru droguri dureaza cateva luni pana sunt gata analizele.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat